Team Vivat - vivatsloboda.sk

Team Vivat

Mgr. Roman Lipka

Producent


Aby mohol projekt vzniknúť, dal dokopy tento úžasný tím. Aby ho udržal v chode, chodí kade-tade žobrať o prostriedky.

Bc. Jaromír Miko

Level Design


Dostal pôvodnú ideu preniesť príbehy našej krajiny do 3D open world hry. Modeluje zmenšenú verziu Bratislavy. To má za to.

Bc. Samuel Potisk

Unity 3D developer


Ako každý pravý programátor, rozhodol sa že svoju mladosť obetuje vyššiemu dobru. Od Vivatu ho neoslobodil ani útek na Karlovu univerzitu v Prahe.

Jakub Molitor

Unity 3D developer


Jakub videl v projekte Vivat Sloboda obrovský potenciál, no aj jeho technický stav. Na vlastnej koži teraz zažíva príslovie, čo si neurobíš sám, neurobí za teba nikto.

Mgr. Samuel Šlauka

Character design


Na deň prvý dodal hlavnej postave tvár. Na deň druhý stvoril jej telo a na posledný deň ho okostil, teda narigoval. Z rebra, respektíve súboru hlavnej postavy, tvorí ďalšie tváre hry.

Ivan Mitter

Automotive design


Jedno ráno uvidel Ivan na internete zmienku o hre Vivat Sloboda. Keďže dlhodobo vyrába autové modifikácie do hier, ozval sa a ponúkol svoje skúsenosti a čas. Autá v projekte Vivat sú klenotom a jemu sa ho darí brúsiť mimoriadne dobre.

MgA. Lukáš Holocsy

Sound design


Tŕpli ti uši pri hraní Vivat Slobody? Aj nám, aj nám. Opakovať sa to pri Vivat Slovakii vďaka Lukášovi, ktorý na FAMO nestratil ľubozvučnú slovenčinu, nebude. Nielen tú si vďaka nemu v hre vypočuješ v profi kvalite.

Simona Urminská, B.S.B.A.

Level design


Ako turistu ťa prevedie pamiatkami Bratislavy. Okrem budov z vonka sa zaujíma aj o ich vnútro. Po škole interiérového dizajnu nám navrhuje dobové interiéry. Vieme oceniť krásu z vonku aj z vnútra.

Mgr. Jaroslav Večerík

VFX


Prvý člen tímu, ktorý mal s herným vývojom skúsenosti ešte pred začatím tvorby Vivatu. Momentálne zdokonaluje videá vizuálnymi efektami, ako napríklad tie krásne komiksové cutscény.

Tvoje meno

To, čo ťa baví najviac


Robíme na tomto projekte, pretože niekto začať musel. Ak máš chuť priložiť ruku k dielu, oceníme akúkoľvek pomoc. Nemusíš byť profesionál. Stačí, že máš chuť byť súčasťou a naučiť sa niečo nové. Daj o sebe vedieť.
0

€0.00