Team Vivat - vivatsloboda.sk

Team Vivat

Mgr. Roman Lipka

Producent


Aby mohol projekt vzniknúť, dal dokopy tento úžasný tím. Aby ho udržal v chode, chodí kade-tade žobrať o prostriedky.

Bc. Jaromír Miko

Level Design


Dostal pôvodnú ideu preniesť príbehy našej krajiny do 3D open world hry. Modeluje zmenšenú verziu Bratislavy. To má za to.

Bc. Samuel Potisk

Unity 3D programátor


Ako každý pravý programátor, rozhodol sa že svoju mladosť obetuje vyššiemu dobru. Od Vivatu ho neoslobodil ani útek na Karlovu univerzitu v Prahe.

Bc. Samuel Šlauka

Character design


Na deň prvý dodal hlavnej postave tvár. Na deň druhý stvoril jej telo a na posledný deň ho okostil. Z rebra, respektíve súboru hlavnej postavy, tvorí ďalšie tváre hry.

Bc. Jaroslav Večerík

VFX


Prvý člen tímu, ktorý mal s herným vývojom skúsenosti ešte pred začatím tvorby Vivatu. Momentálne zdokonaluje videá vizuálnymi efektami.

Richard Matvej

3D modeling


Pri hre zo socializmu sú požiadavky na modely dosť spečifické. Riša ale bicykel Sobi 20, klasická skladačka, neodstrašil a iba vďaka nemu ho uvidíš v hre.

Tesa Tarčáková

2D art


Jediná umelkyňa z tímu, ktorá pretavuje textové nápady na skutočné plátno. Naše ilustrácie sú jej ilustrácie, ale čo je naše to je tvoje, takže... to je jedno.

Tvoje meno

To, čo ťa baví najviac


Robíme na tomto projekte, pretože niekto to začať musel. Ak máš chuť priložiť ruku k dielu, oceníme akúkoľvek pomoc. Nemusíš byť profesionál. Stačí, že máš chuť byť súčasťou a naučiť sa niečo nové. Daj o sebe vedieť.